Medarbetare

Kontakta våra medarbetare

Placeholder

Magnus Bergström

VD
magnus@special-plast.se

Placeholder

Ewa Bergström

Vice VD
ewa@special-plast.se

Placeholder

Kenth Karpegård

Säljchef
08 510 261 64 / 073 571 59 81
kenth@special-plast.se

Placeholder

Oscar Månsson

Säljare
08 510 261 61
oscar@special-plast.se

Placeholder

David Runefelt

Kvalitet/Miljö
08 510 261 62
david@special-plast.se

Placeholder

Tanja Issakova

Ekonomi
08 510 261 65
tanja@special-plast.se

Hör av dig!

Har du frågor om vårt stora utbud av skumgummimattor/PUR gummi, skumplast, cellgummi och allt däremellan? Vill du begära en offert?
Du är alltid välkommen att höra av dig direkt till oss! Våra duktiga medarbetare hjälper dig från start till mål med ditt projekt.

Ange ditt
telefonnummer