ER EXPERT PÅ MJUKA MATERIAL
08 - 510 261 60
Offertförfrågan
Tack för ditt meddelande, vi återkommer till dig så snart vi kan
Något gick fel, vänligen prova igen.

Kontakta oss

Kul att du hittade hit! Hör gärna av dig direkt till oss om du har några frågor, våra duktiga medarbetare hjälper Er från start till mål med Ert projekt.

HUVUDKONTOR OCH PRODUKTION

Gillinge 53, 186 91 Vallentuna
Växel: 08 - 510 261 60
E-post: sales@special-plast.se

Säljkontor hisings backa

Lisa Sass Gata 1, 422 53 Hisings Backa
Direkt: 08 - 08 510 261 67
E-post: marcus.vind@special-plast.se

Magnus Bergström

VD

magnus@special-plast.se

Ewa Bergström

Vice VD

ewa@special-plast.se

Kenth Karpegård

Säljchef

08 510 261 64 / 073 571 59 81

kenth@special-plast.se

Oscar Månsson

Säljare

08 510 261 61

oscar@special-plast.se

David Runefelt

Kvalitet/Miljö

08 510 261 62

david@special-plast.se

Tanja Issakova

Ekonomi

08 510 261 65

tanja@special-plast.se

Marcus Vind

Säljare - Göteborg

08 510 261 67

marcus.vind@special-plast.se